Psk. Esra  Kuscu

£40-50

Ayrımcılık, Bağlanma Problemleri, Depresyon, Duygu Durum Bozuklukları, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktive Bozukluğu, Ebeveyn Problemleri, Gelişimsel Bozukluklar, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Otizm, Panik Atak Bozuklukları.

Türkçe ve İngilizce

Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle çalışmaktadır.

      Psikolojinin beden ihtiyacı kadar öneminin farkındayızdır. Beraber çalışarak odak noktanı kendine yöneltip kendi davranışların için sorumluluk almaya başlayabilmeniz ve yaşam durumunuzun kontrolünü ele geçirebilmeniz için kişisel farkındalığınızı artırmalısınız. Eğitim: Londra Çalıştığı Yer: Nhs Camhs & IAPT çocuk/genç/yetişkinlerle çalışmaktadır. Sorunlarınız ve mücadeleleriniz hakkında açık, samimi ve güvenli, yargılayıcı olmayan alan oluşturmaktadır.

  • Middlesex Üniversitesi, Psikoloji - Lisans

Müdahale yöntemi olarak Kognitif Bilişsel Davranış terapist olan Kuscu, Otizm Özel Ögretmen/Autism Tutor ABA ve European Mentoring and Coaching Council : Emcc Acc bünyesinde Hayat Koçu/Life Coach olarak hizmet vermektedir.

Psikoloji sonrasında Kognitif Bilişsel Davranış Terapisti, Hayat Koçu ve Aba Otizm Öğretmeni olarak hizmet veren Kuscu, NHS'te profesyonel olarak hizmet vermektedir.