Hakkımızda

İngiltere'de Türkçe Konuşan Terapistlere Ulaşabilmenin Formülünü Bulduk!

Hazır olduğunuzda, profesyonel danışmanlar ve psikoterapistlerle iletişim kurmanıza ve terapiye başlamanıza yardımcı olmak için buradayız; nerede olursanız olun, size uygun saat vefiyatlarla, kolay ve hızlı bir şekilde...

 

Bir sorun ne kadar büyük görünürse görünsün, terapinin herkesin hayatını değiştirmesi için gerekli desteği verebildiğine inanıyoruz. 2009'da Dr. Drummond ile başlayan Finsbury terapi kliniği Londra'daki başarılı kliniklerden biri haline geldi. Şimdi birçok terapistle yaşamınızdaki problemleri çözmek için sorumluluk aldık. Bu sorumluluğumuzu yerine getirebilmek için, danışma hizmetini herhangi bir yerden, video ve sohbet yoluyla online ya da yüz yüze mümkün olduğunca erişilebilir ve anlaşılır hale getirmek istiyoruz. Bugün, www.psikologlondra.com, İngiltere'nin ilk ve tek Türkçe terapi platformudur. Mayıs 2020’de kurulan Psikolog Londra Terapi Platformu İngiltere'de Türkçe konuşan danışanları/bireyleri, Türkçe konuşan terapistlerle bir araya getiren dijital bir platformdur. Bu platform aracılığıyla birden fazla uzmanı bir arada bulabilir ve sizler için en uygun terapisti seçerek terapiye başlayabilirsiniz. 

Her geçen gün işbirliklerimiz artmaya devam etmektedir; sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm terapistlerimizin özgeçmişleri titizlikle incelenmekte, uygulama saatleri göz önüne alınmakta ve değerler(sevgi, saygı, saydamlık, gizlilik, güvenlik) gözden geçirilmektedir.

Dr. Hava Drummond

Director

Co-Founder

Bünyamin Soyugüzel

People and Culture

Co-Founder

psikologlondra.com.jpg

Seminer, Workshop ve Eğitim bildirimleri için;