Dr. Psk. Hava Drummond

(Direktör)

£100-120

Aile ve Eş Görüşmeleri, Anksiyete, Bağımlılık, Ergen, Depresyon, Eşcinsellik, Duygu Durum Bozuklukları,  Kimlik, Kişilik Bozuklukları, Panik Atak, Travma,  Şizofrenik, Somatoform, Uyku ve Yeme Bozuklukları

Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle çalışmaktadır.

Türkçe ve İngilizce

      Türkiye'de Elektrik Mühendisligini okudum ve kısa bir süre çalıştım. Psikoloji kariyerim İngiltere'ye yerleştikten sonra başladı. Psikoloji eğitimimin her basamağını İngiltere’de tamamladım. 1998'den beri psikoloji ve psikolojik terapiler alanında çalışıyorum. 10 yillik Ulusal Sağlık Hizmeti(NHS) deneyiminden sonra yaklaşık 10 yıldır özel sektörde  çalışmalarımı sürdürüyorum. 

ÜYE ORGANİZASYONLARI

KAYITLI/AKREDİTE KURULUŞLAR

University of Reading, Psikoloji ve Sosyoloji

                                                                    -Lisans

West London University, Danışmanlık ve Psikoterapi

                                                      -Yüksek Lisans

Regent's University, Danışmanlık Psikolojisi

                                                                  -Doktora

Terapilerinde müdahale yöntemleri olarak Bilişsel Davranışçı Terapi(CBT), Şema Terapi, Varoluşçu Terapi, Hümanistik Terapi, Psikodinamik Terapi ve Kısa Süreli Çözük Odaklı Terapilerini kullanmaktadır.

İngiltere'de bulunan 3 köklü ruh sağlığı meslek kuruluşunda kayıtlı psikolog olan Drummond; İngiltere'nin ulusal sağlık servisi olan NHS'de yaklaşık 10 yıl çalıştıktan sonra bireysel olarak açtığı terapi merkezinde yüzlerce bireysel ve çift/ailerle görüşmüştür.

ÜYE KURULUŞLAR