İşbirliği Yaptığımız Sigorta Kuruluşları

İngiltere'de birçok sigorta şirketi, poliçe sahiplerinin genellikle 48 saat içinde değerlendirmeye alan ve hızlı erişim almasını sağlayan uzman ruh sağlığı hizmetini sağlar. Poliçe sahiplerine atanan psikologlar, uzmanlar ve/ya terapistler ilgili kuruluş tarafından onaylanmış ve birlikte çalışma kararı alınmış ruh sağlığı profesyonelleridir.

İngiltere'de Türkçe konuşan bireyleri, Türkçe konuşan terapistlerle bir araya getirmenin yanı sıra bireylere en iyi hizmeti pratik ve kolay bir şekilde sunmak için işbirliği yaptığımız sigorta kuruluşlarını gün geçtikte yenilemeye ve arttırmaya devam ediyoruz. Aşağıda yer alan sigorta kuruluşlarından herhangi birisi çalıştığınız bir sigorta kuruluşu değilse lütfen bize bunu bildirin; sizlere yardımcı olmak için sigorta kuruluşunuzla iletişim kurabiliriz...

Aşağıda işbirliği yaptığımız sigorta kuruluşlarının sağlık politikalarına erişeceğiniz adresleri bulabilirsiniz; bu sigorta kuruluşlarının dışında çalıştığınız bir sigorta kuruluşu varsa aşağıdaki formdan işbirliği yapmamız ve sizlere yardımcı olabilmemiz için talepte bulunabilirsiniz:

​​