• Psikolog Londra

Web Sitesi Hüküm ve Koşulları

Hüküm ve Koşullar

Bu kullanım koşulları (içinde atıfta bulunulan belgelerle birlikte), https://www.psikologlondra.com (sitemiz) web sitemizi kullanabileceğiniz kullanım koşullarını belirler . Sitemizin kullanımı, sitemiz aracılığıyla erişmeyi, göz atmayı veya danışma almayı içerir. Bu hüküm ve koşullar sitemizi kullanımınız için geçerli olacağından, sitemizi kullanmaya başlamadan önce lütfen bu kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz.


Sitemizi kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul ettiğinizi ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Tüm terapistlerimiz serbest meslek sahibidir ve ilgili meslek kuruluşlarına kayıtlıdırlar. Her terapistin kendi hüküm ve koşulları vardır ve terapötik sözleşme siz ve seçtiğiniz terapist arasında doğal olarak oluşacaktır.


Psikolog Londra Terapi Platformu, dijital bir platformdur ve yönlendirme hizmeti sağlar. Psikolog Londra Terapi Platformu, terapistle temas veya çalışmadan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için sorumluluk kabul etmeyecektir. Terapiste karşı herhangi bir şikayet ilk etapta terapiste iletilmeli, ilgili üye kuruluşa iletilmelidir.


https://www.psikologlondra.com, Finsbury Therapy Hub - Psikolog Londra Terapi Platformu ("Biz") tarafından işletilen dijital bir sitedir. İngiltere'de kayıtlı bir sosyal girişimiz. Psikoterapistlerin tümü, aşağıdaki düzenleyicilerden biri veya daha fazlası tarafından akredite edilmiştir(bilgi için ilgili terapistin profilini inceleyiniz):

 • İngiliz Psikolojik Derneği

 • Türk Psikologlar Derneği

 • Türk PDR Derneği

 • İngiliz Danışmanlık ve Psikoterapi Derneği

 • İngiliz Davranışsal ve Bilişsel Psikoterapiler Derneği

 • Cinsel ve İlişki Terapistleri Derneği

 • Bilişsel Analitik Terapi Derneği

 • İlaç ve Alkol Uygulayıcıların Federasyonu

Bu şartlarda yapılan değişiklikler

Bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda bu sayfayı değiştirerek revize edebiliriz. Değişiklikler sizin için bağlayıcı olduklarından, yaptığımız herhangi bir değişiklikten haberdar olmak için lütfen bu sayfayı zaman zaman kontrol edin.

Sitemizdeki Değişiklikler

Sitemizi zaman zaman güncelleyebilir ve içeriğini istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Ancak, lütfen sitemizdeki herhangi bir içeriğin herhangi bir zamanda güncelliğini yitirmiş olabileceğini ve bunları güncelleme yükümlülüğümüz olmadığını unutmayın. Sitemizin veya içerdiği herhangi bir içeriğin hatasız veya eksik olmayacağını garanti etmiyoruz.

Sitemize erişim

Sitemize erişim ücretsiz olarak sağlanır, ancak sağlanan çevrimiçi danışmanlıklar ücretlidir. Sitemizin veya içerdiği herhangi bir içeriğin her zaman erişilebilir olacağını veya kesintisiz olacağını garanti ediyoruz. Sitemize erişime geçici olarak izin verilmektedir. Sitemizin tamamını veya herhangi bir bölümünü bildirimde bulunmaksızın askıya alabilir, geri çekebilir, durdurabilir veya değiştirebiliriz. Sitemizin herhangi bir nedenle önceden düzenlenmiş çevrimiçi psikoterapi hizmetleri haricinde herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre boyunca kullanılamaması durumunda size karşı sorumlu olmayacağız. Bu koşullar altında, alternatif bir konsültasyon ayarlamak için makul çabalarımızı kullanacağız. Karşılıklı olarak kabul edilebilir bir istişarenin düzenlenememesi durumunda, sorumluluğumuz çevrimiçi danışmanlık hizmetleri ile ilgili olarak önceden ödenen meblağlarla sınırlı olacaktır. İnternet bağlantınız aracılığıyla sitemize erişen tüm kişilerin bu kullanım koşulları ve diğer geçerli hüküm ve koşullardan haberdar olmalarını ve bunlara uymalarını sağlamaktan sorumludurlar.

Ücretsiz bilgiye güvenmek yok

Sitemizdeki ücretsiz içerik yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır. Güvenmeniz gereken bir tavsiye veya teşhis için bir anlam ifade etmemektedir. Sitemizdeki ücretsiz içeriğe dayalı olarak herhangi bir aksiyon almadan veya bunlardan kaçınmadan önce profesyonel veya uzman tavsiyesi almalısınız.  Sitemizdeki bilgileri güncellemek için makul çabayı göstermemize rağmen, sitemizdeki içeriğin doğru, eksiksiz veya güncel olduğuna dair açık veya zımni hiçbir beyan ve garanti veremeyiz.

Sorumluluğumuzun sınırlandırılması

Her terapist kendi şart ve koşulları altında hizmet sunar ve bu şartlar sizinle terapistiniz arasındaki ilişkiyi yönetecektir. Sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil), yasal görevin ihlali veya başka bir şekilde, aşağıdakiler altında veya bunlarla bağlantılı olarak öngörülebilir olsa bile herhangi bir kayıp veya hasardan hiçbir kullanıcıya karşı sorumlu olmayacağız:

 • sitemizin kullanımı veya kullanılamaması; veya

 • sitemizde görüntülenen herhangi bir ücretsiz içeriğin kullanılması veya bunlara güvenilmesi.

Bir işletme kullanıcısıysanız, özellikle şunlardan sorumlu olmayacağımızı lütfen unutmayın:

 • kar, satış, iş veya gelir kaybı;

 • iş kesintisi; 

 • beklenen tasarruf kaybı;

 • iş fırsatı, iyi niyet veya itibar kaybı; veya

 • dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasar.

Tüketici kullanıcıysanız, lütfen sitemizi yalnızca ev içi ve özel kullanım için sağladığımızı unutmayın. Sitemizi herhangi bir ticari veya ticari amaçla kullanmamayı kabul edersiniz ve herhangi bir kar kaybı, iş kaybı, iş kesintisi veya iş fırsatı kaybından dolayı size karşı hiçbir sorumluluğumuz yoktur. Sitemizde bağlantısı verilen web sitelerinin içeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu tür bağlantılar, bağlantılı web sitelerinin tarafımızca onaylandığı şeklinde yorumlanmamalıdır. Bunları kullanmanızdan doğabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacağız.

Uygulanabilir yasa

Tüketiciyseniz, lütfen bu kullanım koşullarının, konusunun ve oluşumunun İngiliz yasalarına tabi olduğunu unutmayın. İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine sahip olacağını ikimiz de kabul ediyoruz. Bununla birlikte, Kuzey İrlanda'da ikamet ediyorsanız, Kuzey İrlanda'da da dava açabilirsiniz ve İskoçya'da ikamet ediyorsanız, İskoçya'da da dava açabilirsiniz.

Bir işletme iseniz, bu kullanım koşulları, konusu ve oluşumu (ve herhangi bir sözleşme dışı anlaşmazlıklar veya iddialar) İngiliz yasalarına tabidir. İkimiz de İngiltere ve Galler mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini kabul ediyoruz.

Yasaklanmış kullanımlar

Sitemizi yalnızca yasal amaçlarla kullanabilirsiniz. Sitemizi kullanamazsınız:

 • Herhangi bir şekilde geçerli yerel, ulusal veya uluslararası yasa veya yönetmeliği ihlal eden.

 • Herhangi bir şekilde yasa dışı veya hileli olan veya herhangi bir yasa dışı veya hileli amacı veya etkisi olan.

 • Küçüklere zarar vermek veya herhangi bir şekilde zarar vermeye teşebbüs etmek amacıyla.

 • Aşağıda daha özel olarak belirtildiği üzere içerik standartlarımıza uymayan herhangi bir materyali göndermek, bilerek almak, yüklemek, indirmek, kullanmak veya yeniden kullanmak.

 • İstenmeyen veya yetkisiz herhangi bir reklam veya promosyon malzemesini veya diğer benzer talepleri (spam) iletmek veya gönderilmesini sağlamak.

 • Herhangi bir veriyi bilerek iletmek, virüs, Truva atı, solucan, saatli bomba, tuş vuruşu kaydedici, casus yazılım, reklam yazılımı veya herhangi bir başka zararlı program veya herhangi bir bilgisayar yazılımının çalışmasını olumsuz yönde etkilemek için tasarlanmış benzer bilgisayar kodu içeren herhangi bir materyali göndermek veya yüklemek için veya donanım.

Ayrıca kabul ediyorsunuz:

 • Sitemizin herhangi bir bölümünü çoğaltmamak, çoğaltmamak, kopyalamamak veya yeniden satmamak.

 • Yetki olmadan erişmemek, müdahale etmemek, zarar vermemek veya bozmamak:

 • sitemizin herhangi bir bölümü;

 • sitemizin depolandığı herhangi bir ekipman veya ağ;

 • sitemizin sağlanmasında kullanılan herhangi bir yazılım; veya

 • herhangi bir üçüncü tarafın sahip olduğu veya kullandığı herhangi bir ekipman veya ağ veya yazılım.

Etkileşimli hizmetler

Zaman zaman sitemizde çevrimiçi danışmalar (etkileşimli hizmetler) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere etkileşimli hizmetler sağlayabiliriz. Herhangi bir interaktif hizmet sunduğumuz yerlerde, size sunulan hizmetin türü, denetleniyorsa ve hangi denetleme biçimi kullanıldığı hakkında size net bilgiler sağlayacağız.

Recent Posts

See All

Ya hizmetinizden şikayet etmek istersem?

Bir uygulayıcının davranışıyla ilgili olarak tatmin edici bir şekilde çözemediğiniz bir şikayetiniz varsa veya yeterince ciddi olduğuna inandığınız, bunu uygulayıcının meslek kuruluşuna bildirmek isti

 • Black Instagram Icon
 • Black Facebook Icon
 • Black YouTube Icon

© 2020 by Psikolog Londra Terapi Platformu

Ödeme Yöntemleri

Psikolog Londra - iyzico ödeme
0