top of page

Baran Karabulut

Uzman Psikolog

Baran Karabulut

Yüz Yüze ve Online Terapi
Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

☎+44 7761 931518

1989 yılının Eylül ayında Manisa'nin Akhisar ilçesinde dünyaya geldim. Eğitim öğretim hayatımı Türkiye Cumhuriyeti’nde tamamladım.

Aktif bir öğrencilik hayatı geçirdim, bölümümün öğrenci temsilcilisi seçildikten sonra üniversitemin yer aldığı birçok projeye öğrenci temsilcisi olarak katılıp üniversitemi temsil ettim. 2012 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafindan düzenlenen Genç Anayasa Çalıştayı'nda üniversitemi temsil ettim. Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında tamamladıktan sonra 7 yıl Milli Egitim Bakanlığı'na bağlı okullarda okul psikolojik danışmanı ve çeşitli kamu kurumlarında psikolojik danışman olarak görev yaptım. Bu süre içerisinde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi “ Orta Öğretim Öğrencilerinde Dijital Oyun Bağımlılığı Ve Şiddet Eğilimi İlişkisi“ tez konumla Yeşilay Cemiyeti bursuyla tamamladım.

2019 yılında ailemle birlikte İngiltere’ye yerleşme kararı aldık ve o tarihten beri Londra’da çeşitli sivil toplum örgütlerinde ve kliniklerde hizmet vermeye devam etmekteyim.

Baran Karabulut British Psychological Society üyesidir.

Ahi Evran Üniversitesi- PDR (LİSANS)
Mersin Üniversitesi- PDR- (Özel Öğrenci)
Hasan Kalyoncu Üniversitesi- Klinik Psikoloji (Tezli Yüksek Lisans)
SERTIFIKALAR:
Çocuk Objektif Test Eğitimleri
Çocuk Resim Yorumlama
0-18 Aile Eğitimi
Yeşilay Teknoloji Bağımlılığı İl Formatörü
Bilişsel Davranışçı Terapi Teori ve Beceri Eğitimleri
Bilişsel Davranışçı Terapi Çocuk Ve Ergen

bottom of page