top of page

Gülistan Karaca

Psikolog

Gülistan Karaca

Yüz Yüze ve Online Terapi
Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

☎ +44 7761 931518

Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Farklı eğitimlerle ve yaptığım bireysel araştırmalarla kendimi iş hayatına hazırladım. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Bölümde geçirdiğim dört yıl süre zarfı boyunca uluslarası alanda kongreler, psikoloji günleri, test eğitimleri ve sertifikalı eğitimlere katıldım. 5 Yıllık eğitim süreci içerisinde(bir yıl ingilizce hazırlık okudum) araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Mavi Psikolojide 2ay Psikolog olarak çalışmaktayım. Şu an Janya Gule şirketinde çalışıyorum.

Danışanlarıma yüksek kalitede bir hizmet vermek adına alanımdaki eğitim ve seminerleri sürekli olarak takip etmekteyim. Kendini geliştiren insan her şeyi gelişirir, değiştirir, dönüştürür bu inanca sahip bir psikolog olarak sürekli geliştirmekteyim.

bottom of page