top of page
Fidanlık Bitkileri

Danışan Görüşleri

Psikolog Londra olarak iyi hissettirdiğimiz, hayatına iyi yönde dokunduğumuz her danışanımızın mutluluğunu yaşıyoruz. Aldığımız geri dönüşler sayesinde, daha fazla kişinin psikolojik sağlığına katkıda bulunuyoruz.

 

Not: Her ay onlarca danışanla psikolojik destek veren kliniğimiz alanında psikolog seçiminde işini gizlilik ve profesyonellikle yapan bir kurumdur.

— M***** Hanım

Şiddetli kaygı, sürekli endişe ve olumsuz düşüncelerle seanslara başladım. Psikolog hanim beni dinlerken ve semptomlarımı sorgulamam ve yönetmem için uygun araçları sağlarken büyük özen ve şefkat gösterdi. Şimdi kendimi daha özgüvenli, daha pozitif ve bakış açısı daha farklı bir şekilde hayatımı yönlendirebiliyorum.

— D**** Bey

El ve ayaklarım titriyordu, kalbim çarpıyor ve kendimi ölecek gibi hissediyordum. İlk olarak ücretsiz ön görüşme gerçekleştirdim ve yaşadığım zorluğun panik atak olduğunu söylediniz ve panik atakla çalışan psikologlardan biriyle terapiye girdim.

 

Yaklaşık 2,5 aydır devam ediyorum ve ataklarım azaldı, bu süreçte ataklarla başa çıkmakta psikolog çok yardımcı oldu ve platform süreç boyunca her zaman bizlerle iletişime geçti. 

Çöl

— S***** Hanım

Çocuğumuzda gelişim geriliği olarak başladık, göz kontağımızı ilerlettik hassasiyet duyduğu bazı dokularla ilgili problemimizi büyük ölçüde hallettik. Psikolog hanım çok ilgili çocuklara yaklaşımı çok samimi ve içten 8 aylık süreçte çok fazla yol gittik, bizim için verimliydi.

Teşekkür ederiz...

Grup Terapi - Danışan Görüşleri

bottom of page