HAKKIMIZDA

Her geçen gün işbirliklerimiz artmaya devam etmektedir; sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm terapistlerimizin özgeçmişleri titizlikle incelenmekte, uygulama saatleri göz önüne alınmakta ve değerler(sevgi, saygı, saydamlık, gizlilik, güvenlik) gözden geçirilmektedir.

Misyonumuz

Dr Hava Drummond

Kurucu Ortak

Temel hedefimiz, Ruh sağlığı alanında yardıma ihtiyacı olan kişilerin eşit şekilde hizmet almasını sağlamak ve maddi yetersizlikten dolayı yetersiz kalan danışmanlara psikolojik destek sağlamaktır.

 

Ruh sağlığı hizmeti verebilmek için deneyimli, güvenilir, danışanları ile iyi ilişkiler kurabilen, başarılı ve bilgi donanımlı psikolog ve danışanları bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

havadrummond.jpg

Vizyonumuz

Bünyamin Soyugüzel

Kurucu Ortak

Psikolojinin farklı ekollerinde çocuk, aile &çift ve yetişkin bireylere profesyonel ruh sağlığı desteği sağlayan bir kuruluş olarak bilinmek.

 

Bireylerle ilgili tüm danışmanlık hizmetlerinde güven temelinde kolay ulaşılabilirlik ve kalite odaklı yaklaşımın geliştirilmesiyle birlikte danışan ve danışmanlar tarafından en çok tercih edilen dijital platform olmak.​

psikoterapist-bunyamin.png

Yolculuğumuz

2015

Finsbury Terapi Merkezi Kuruldu.

Dr Hava Drummond öncülüğünde ruh sağlığını herkes için mümkün ve kolay kılmak amacıyla sosyal bir girişim olarak Londra'da kuruldu.

2020

Dr Hava Drummond ve Psk Bünyamin Soyugüzel ortaklığında Nisan 2020'de dijital bir terapi platformu olarak kurulan platform, Londra'da Türkçe yüz yüze ve online terapinin adresi oldu.