top of page

Öykü Su Unay

Occupational Therapist I Ergoterapist

Öykü Su Unay

Yüz Yüze ve Online Terapi
Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

☎ +44 7761 931518

2017 Eylül ayında pediatriye olan yoğun ilgisi sebebiyle güncel çalışmalarını Prof. Dr. Burak Tatlı - Çocuk Nöroloji Kliniği’nde sürdürmeye başladı. Uluslararası alanda geçerliliği olan Ayres Sensory Integration (ASI®️) Sertifikasyon Programı’nı başarı ile tamamladı. 2018 yılı itibariyle NöroPLAY Yöntemi ekibi içerisinde otizmli çocukların duyusal problemlerinin fark edilmesi ve müdahale edilmesi ile ilgili klinik katkılarda bulunmaktadır.

Ağırlıklı olarak otizm spektrum bozukluğu, dikkat eksikliği – hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, serebral palsi, genetik sendromlar gibi pek çok nörogelişimsel bozuklukta duyusal problemlere yönelik çalışmalar yapmaktadır. 2018 yılında Otizm Hayatta Kalma Kılavuzu ile 2020 yılında Otizm Duyusal Oyunlar kitaplarının yazımına katkılarda bulunmuştur.

Nisan 2021 tarihinde Prof. Dr.Burak Tatlı – Çocuk Nöroloji Kliniği’nden ayrılmış olup, 2021 Haziran itibariyle Londra’ya yerleşmiş ve İngiltere’de klinik çalışmalarına devam etmektedir. Londra’da Psikolog Londra bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda ev ziyaretleri de yapmaktadır. C1 düzeyinde İngilizce bilmektedir.

bottom of page