top of page

Profesör Dr Ömer Geçici

Psikiyatrist Hekim

Profesör Dr Ömer Geçici

Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Prof. Dr. Ömer Geçici, MD MBBCh, MRCPsych

Erişkin Psikiyatri Uzmanı olarak 25 yıldan fazla bir tecrübe ile NHS ve Özel sektörde çalışmaktadır. Alanında ulusal ve uluslararası akademik dergi ve kongrelerde yayımlanmış 100’den fazla bilimsel çalışması bulunmaktadır.

1997’de Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Geçici 2002’de uzmanlık eğitimini tamamlayarak Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2006 yılında Doçent ve 2011 yılında da Profesör ünvanlarını alan Dr. Geçici uzun yıllar farklı tıp fakültelerinde hem klinisyen hem de öğretim üyesi olarak genç doktorların yetişmesini sağlamıştır. Bağımlılık, duygudurum bozuklukları ve psikofarmakoloji konularında alanında oldukça tanınmış olan Dr. Geçici özellikle bağımlılıkların tedavisinde uzun yıllar AMATEM (Alkol ve madde bağımlılığı tedavi merkezi) kurucusu ve yöneticisi olarak önemli çalışmalar yapmıştır. Yetişkin DEHB (Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu) konusunda da deneyimli olan Dr. Ömer Geçici bu konuda İngiltere’deki az sayıdaki Psikiyatri uzmanlarından birisidir. 2017-2018 arasında visiting profesör olarak University of Leicester’de bulunan Dr. Ömer Geçici aynı zamanda Medical Council (GMC) ve Royal College of Psychiatry üyeliğine de kabul edilmiştir.

Dr. Ömer Geçici halen NHS bünyesindeki hastanelerde hastalarına tedavi hizmeti vermeye devam etmektedir. Ayrıca Psikolog Londra Terapi Platformu bünyesinde yüz yüze ve dünyanın birçok farklı ülkesindeki hastalarına ise online şekilde tedavi hizmeti vermektedir.

bottom of page