Düşük Bütçeli Terapi (Low-Cost Therapy)

www.psikologlondra.com olarak 2020 yılından ihtiyacı olan birçok kişiye terapi desteği verdik, ancak bu süreçte sosyo ekonomik düzeyi ya da başka maddi zorluklardan dolayı çalışamadığımız çok sayıda danışanımız da oldu. Bir insanın yaşamına dokunmayı ilke edinmiş bir organizasyon olarak maddi zorluklardan dolayı terapiye ulaşamayanlar için "Finsbury Therapy Clinic" bünyesinde Düşük Bütçeli Terapi (Low-Cost Therapy) hizmetini 2022 yılında başlatıyoruz.

Düşük bütçeli terapi hizmetimiz sayesinde, yaşadığınız psikolojik problemleri gidermek için, Dr Hava Drummond'ın süpervizörlüğünü üstlendiği asistan psikologlarımız eşliğinde terapiye başlayabilirsiniz. Yaşadığınız problemi tanıyoruz ve farkındayız, bu yolculukta sizleri yalnız bırakmayacağız ve hizmetimizin ihtiyacı olan her bireye ulaşması için elimizden geleni yapacağız.

Hedefimiz İngiltere' de yaşayan ya da İngiltere' ye göç etmiş herkese ulaşarak kaliteli ve güvenli terapi hizmeti sağlamaktır. Başvurmak ve destek almak için iletişim formu doldurmanız yeterlidir.