lonndon.jpg

Finsbury Therapy Clinic

ADHD (DEHB) TANILAMA VE DESTEKLEME EKİBİ

Son yıllarda çocuklarda görülen DEHB (ADHD) önceki yıllara oranla 2 katına çıkmıştır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite kalıcı bir zorluktur, tanı ve tedavisi yapılırsa 12-13 yaşlarında azalmalar görülmekte ve günlük işlerini etkilemeyecek düzeye gelmektedir. Bu yüzden erken tanı ve sonrasında destek almak çok önemlidir.

adhd.psikologlondra.webp

Çift & Aile Terapileri

Finsbury Therapy Clinic olarak Duygu Odaklı, Gottman, Sistemik vb farklı ekol ve birçok aile terapistimizle Hackney'deki ofisimizde hizmet veriyoruz. Kliniğimizde profesyonel olarak çalışan uzmanlarımız akreditelidir.

aile-cift-terapisi-psikologlondra.jpeg

Düşük Ücretli Terapiler (Low-Cost Therapy)

Sosyo ekonomik düzeyi düşük bireylerin ve ailelerin terapiye erişimini kolaylaştırmak için terapi eğitimlerini tamamlamış asistan psikologlarımızla düşük ücretle terapiye başlayabilir ve yaşamış olduğunuz ruhsal problem için destek alabilirsiniz. Psikolojik terapileri herkese ulaştırabilmeyi, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

low cost.webp

OTİZM TANILAMA VE DESTEKLEME EKİBİ

İstatisklere göre doğan 54 çocuktan 1'i otizm spektrumla dünyaya gelmektedir. Otizmli çocuklar 6. aydan itibaren akranlarından farklı bir gelişim dönemi geçirmektedir. Otizmli çocuklar 15. ay itibariyle teşhis alabilir. Erken tanı ile  çocuğunuzun gelişimini destekleyebilirsiniz. NHS'te aylarca ve hatta yıllarca beklemek probleminden sizleri kurtarıyoruz. Endişelenmekte haklısınız, yaşadıklarınızın farkındayız ve bu yolculukta sizlerin yanındayız.

Otizm.psikologlondra.jpeg

Bireysel Terapiler ve Ücretsiz Ön Görüşme

Finsbury Therapy Clinic, yaşamda karşılaştığınız ruhsal durumlarınız için destek verecek güçlü ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Ruh sağlığı alanında birçok problem ve bu problemle çalışan birçok uzman var ancak hangi uzmanın hangi psikolojik ekolle çalıştığı ve hangi psikolojik ekolün sizin yaşadığınız probleme iyi geleceğini bilmiyorsanız endişelenmeyiniz çünkü Asistan psikolog ile ücretsiz ön görüşme gerçekleştirebilir ve sizin için doğru psikoloğa birlikte karar verebiliriz. Güvenli ve kaliteli ruh sağlığı hizmeti sunmak için buradayız.

psikologlondra.webp

Grup Atölyeleri

Detaylar yakında yüklenecektir.

atölye.jpeg
Boş Sandalyeler

Psikolog Londra Grup Terapi 

Psikolog Londra olarak gelen yoğun talebi karşılamak adına grup terapi hizmeti vermeye başlıyoruz. Pek çok konuda talep olduğundan bir anket düzenlemeye karar verdik. Sizlerin istekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyulan konu ile başlamak istiyoruz. Birkaç dakikanızı ayırıp anketimize katılırsanız çok seviniriz. 

Boş Sandalyeler